CINIBA - Otwarte czytelnia i kabiny do pracy indywidualnej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
previous arrow
next arrow
Slider

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z czytelni i kabin do pracy indywidualnej:

1. Czytelnia ogólna i kabiny pracy indywidualnej w CINiB-ie są otwarte zgodnie z harmonogramem wakacyjnym. Limit miejsc wynosi 24 (1os/10m2).
2. Warunkiem korzystania z czytelni oraz kabin jest pozostawienie dyżurującemu bibliotekarzowi dokumentu zarejestrowanego w systemie bibliotecznym (legitymacji studenckiej, pracowniczej lub karty bibliotecznej). Osoby, które nie posiadają konta, zobowiązane są do dokonania zdalnej rejestracji.
3. Wewnątrz kabin nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa. Kabiny są dezynfekowane na zakończenie każdego dnia pracy.
4. Kabiny podlegają rezerwacji przez formularz, telefonicznej (32 786 51 51) lub osobistej.
5. Po zakończeniu pracy w danym dniu, kabinę należy zamknąć, a klucz zwrócić dyżurującemu bibliotekarzowi.
6. Zamówienia na zbiory do korzystania w czytelni i kabinach składa się poprzez katalog Integro.
7. Z książek w czytelni i kabinach można korzystać 7 dni. Na życzenie użytkownika okres ten może zostać wydłużony do 14 dni, jeśli nie ma innych oczekujących.
8. Materiały biblioteczne można zostawić w pomieszczeniu na czas rezerwacji kabiny po zakończeniu pracy w danym dniu. CINiBA nie bierze odpowiedzialności za cenne przedmioty pozostawione w kabinie.
9. Zachęcamy do korzystania z własnego sprzętu komputerowego. Stanowiska komputerowe oddane do dyspozycji przez bibliotekę podlegają dezynfekcji.
10. Zasady udostępniania zbiorów w czytelni oraz kabinach do pracy indywidualnej określa regulamin.
kabiny

Udostępnij