CINIBA - EBSCO Szkolenie dla studentów

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszamy na szkolenie
(21.01.2020, g. 13.30, sala seminaryjna (poziom 2, s. 204), CINiBA)!

"Piszesz pracę licencjacką lub zaliczeniową i nie wiesz gdzie znaleźć wartościowe materiały online? Nie wiesz, jak dobrać odpowiednie źródła elektroniczne dostępne w bibliotece? Irytujesz się, że dużo czasu poświęcasz na selekcję materiałów dostępnych w Internecie? To szkolenie jest dla Ciebie"!

Szkolenie poprowadzi: Urszula Nowicka, Customer Engagement Manager EBSCO Information Services

Prosimy o zgłoszenie udziału w szkoleniu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.