CINIBA - Otwarte Spotkania Dydaktyczne

Slider

Na fioletowym tle biała głowa z widocznym mózgiem w kolorze tła oraz napis: Otwarte Spotkania Dydaktyczne.Zapraszamy na cykl warsztatów w ramach Otwartych Spotkań Dydaktycznych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim. Zajęcia skierowane są do wykładowców Uniwersytetu Ślaskiego.

Zajęcia mają na celu zapoznanie uczestników z nowoczesnymi metodami dydaktycznymi oraz sposobami na wykorzystywanie w procesie nauczania zróżnicowanych narzędzi, w tym narzędzi cyfrowych. Omówienie metod pracy ze studentami o szczególnych potrzebach edukacyjnych.

Udział jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy: www.osd.us.edu.pl.