CINIBA - Konferencja naukowa pt. „Wczesna diagnoza, i co dalej…?”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Slider
zdjęcie: CINiBA

26 kwietnia 2017 roku w godz. od 9.00 do 14.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbywać się będzie konferencja naukowa pt. „Wczesna diagnoza, i co dalej…?”, której tematem wiodącym będzie autyzm. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. następujące kwestie: wsparcie osób niepełnosprawnych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, neurorehabilitacja i komunikacja, „autyzm – inny mózg, inne myślenie”, aspekty prawne i fizjoterapeutyczne autyzmu, wsparcie dziecka i rodziny po diagnozie.

W otwarciu konferencji udział wezmą dziekan Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji prof. dr hab. Zenon Gajdzica, dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej prof. dr hab. Dariusz Pawelec i dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 7 w Katowicach mgr Sławomir Warzecha. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Program konferencji (pdf)

Udostępnij