CINIBA - Webinaria - Web of Science oraz Incites

images/b2.jpg
images/d1.jpg

Webinaria - Web of Science oraz Incites

Firma Clarivate, wydawca bazy Web of Science Core Collection, zaprasza na organizowane przez siebie szkolenia.

Wzbogacone piśmiennictwo cytowane i klasyfikacja cytowań w Web of Science

Czwartek, 22 września 2022 godz. 11:00-12:00 CET Zarejestruj się

Dołącz do naszych ekspertów i zobacz na czym polega klasyfikacja cytowań w Web of Science i jak wykorzystać wzbogacone piśmiennictwo w swojej pracy, by oszczędzać czas i skoncentrować się na publikacjach, które są istotne dla Twoich badań.

Web of Science - baza patentów Derwent Innovations Index

Wtorek, 27 września 2022 godz. 11:00-12:00 CET Zarejestruj się

Podczas tej sesji nasi specjaliści pokażą Państwu, w jaki sposób Derwent Innovations Index (DII) ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie patentów, pozwalając na prowadzenie poszukiwań patentowych i cytowań dla różnych typów wynalazków inżynieryjnych.

Znaczenie profili badaczy w Web of Science

Czwartek, 29 września 2022 godz. 11:00-12:00 CET Zarejestruj się

Czy dorobek naukowy Państwa instytucji badawczej jest widoczny w sieci? Skąd Państwa instytucja czerpie informacje o osiągnieciach naukowych badaczy?

Indywidualne publiczne profile badaczy, przedstawiające kluczowe elementy ich działalności, są kluczowym elementem, dzięki którym instytucje badawcze mogą zadbać o to, by ich naukowcy byli bardziej widoczni i rozpoznawalni. Jednocześnie takie profile są doskonałym źródłem do zasilania wewnętrznych systemów informacyjnych zweryfikowanymi i potwierdzonymi informacjami o publikacjach naukowych, cytowaniach, działalności recenzenckiej czy redakcyjnej w czasopismach.

Profile Publons zostały ostatnio przeniesione do Web of Science. Ponadto, darmowa wersja profilu naukowca będzie dostępna nawet jeśli nie masz dostępu do Web of Science.

Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się wszystkiego o nowych profilach naukowców w Web of Science, które mogą:

- zwiększyć widoczność Państwa uczelni

- pomóc naukowcom zostać zauważonym przez fundatorów i potencjalnych współpracowników

- na bieżąco informować naukowców o cytowanych ich prac.