CINIBA - Godziny otwarcia i kontakty

Godziny otwarcia i kontakty

Kierownicy Departamentów

mgr Grażyna Razik, kierownik Departamentu Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej,

32 786 5120, tel. kom. 500-314-169; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Anna Śpiechowicz, kierownik Departamentu Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów,

32 786 5040, tel. kom. 500-314-181; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lic.Zbigniew Guzik, kierownik Departamentu Informatycznego,

32 786 5111, tel. kom. 504-849-180; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Krystyna Dyszka, kierownik Biura Centrum,

32 786 5005, tel. kom. 500-314-132; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrekcja Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

Dyrektor Centrum
prof. dr hab. Dariusz Pawelec

32 786 5001, tel. kom. 504 124 387

Zastępca Dyrektora Centrum
dr Radosław Jeż

32 786 5002

Pełnomocnik Dyrektora Centrum ds. Administracyjnych
mgr Jan Siechowski
32 786 5003, tel. kom. 502 622 739

Rada Centrum

Przewodnicząca Rady Centrum

• dr hab. Barbara Kos, prof. UE – Prorektor ds. Nauki i Kadry Akademickiej, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Andrzej Noras – Prorektor ds. Badań Naukowych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr hab. prof. UŚ Michał Daszykowski – Prorektor ds. Finansów i Rozwoju, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Agnieszka Skołucka – Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • prof. dr hab. Dariusz Pawelec – Dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, Dyrektor Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Janina Harasim – Katedra Bankowości i Rynków Finansowych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr inż. Robert Życiński – Kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Radosław Jeż – Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Zastępca Dyrektora Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek-sobota: godz. 8.00-20.00

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)
ulica Bankowa 11a, 40-007 Katowice Informatorium 32 786 51 30,
Wypożyczalnia 32 786 51 21,
Sekretariat 32 786 50 00,

Informacja ogólna o Centrum, jego zbiorach, informacja katalogowa, itp.

32 786 5130, 32 786 5140 (poziom 0),
32 786 5150 (poziom 1),
32 786 5160 (poziom 2);

Informacje dotyczące udostępniania zbiorów