CINIBA - Oferta dydaktyczna

Oferta dydaktyczna

Sztuka SzukaniaZapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak z pomocą biblioteki i internetu docierać do najlepszych, sprawdzonych i pewnych informacji, potrzebnych w nauce, w pracy i na co dzień. Warsztaty kształtują umiejętność znajdowania informacji, których nie ma w tzw. otwartym internecie, kiedy popularne wyszukiwarki i serwisy nie dostarczają satysfakcjonującej nas wiedzy.

CINiBA dla szkółOferta CINiBA skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia oraz wszystkich przyszłych studentów zainteresowanych korzystaniem z usług najnowocześniejszej biblioteki akademickiej w Polsce.