CINIBA - "Gdy w Akwarium zasiądziecie - udział w wielu grach weźmiecie": zbiórka gier planszowych

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow
There is no translation available.

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy,

zapraszamy do współtworzenia z nami przestrzeni Akwarium!

Jak wiecie, chcieliśmy przygotować dla Was miejsce, w którym można zarówno uczyć się, pracować, jak spędzać wspólnie czas i dyskutować. Widzimy, że Akwarium jest przez Was chętnie odwiedzane, a wygodne sofy i pufy sako służą do odpoczynku i złapania oddechu.

Aby umilić sobie przerwę w Akwarium (nie samą nauką człowiek przecież żyje!), warto czasem w coś zagrać... Ogłaszamy zatem zbiórkę gier planszowych, które będą na bieżąco umieszczone w Akwarium! To Wy najlepiej wiecie, które propozycje spośród bogatej oferty gier będą służyć Wam najlepiej i co sprawi Wam największą radość.

Wszystkich chętnych do włączenia się w zbiórkę gier planszowych prosimy o przekazanie ich do Informatorium (poziom 0, 1 lub 2).

Możemy liczyć na Wasze zaangażowanie?

Gdy w AKWARIUM w zasiadziecie udzial w wielu grach wezmiecie napis ze zdjęciem osób grających w gry planszowe w akwarium w cinibie

Udostępnij