CINIBA - Biblioteka Sztuki Filmowej

czwartek               10.00-15.00

piątek                    9.00-14.00

sobota (wg harmonogramu na dany semestr) 9.00-14.00

Biblioteka Sztuki Filmowej gromadzi zbiory dotyczące kina, filmu, fotografii oraz innych dziedzin sztuki. Posiada bogatą filmotekę. Gromadzi również czasopisma polskie i zagraniczne, prace magisterskie i doktoranckie.

Każdy student zapisujący się do biblioteki musi mieć ze sobą indeks. Aby dokonać wypożyczenia niezbędna jest aktualna legitymacja studencka.