CINIBA - Ebrary (wybrane tytuły z fizyki)

Slider

Tryb dostępu : UŚ - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii oraz Centrum Informacji Naukowej o Biblioteka Akademicka

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Ebrary (wybrane tytuły z fizyki) wejście do bazy

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego zakupiła 7 książek elektronicznych z zakresu fizyki na platformie ebrary. Po wejściu na stronę platformy należy kliknąć w link "Przeglądaj wszystkie dostępne tytuły".

Dostępne są: Monte Carlo Methods (2nd Edition), Gauge Field Theories : An Introduction with Applications, Fundamentals of Neutrino Physics and Astrophysics, Modern Spectroscopy (4th Edition), Massive Neutrinos in Physics and Astrophysics, Nonlinear Optics, Unification and Supersymmetry : The Frontiers of Quark-Lepton Physics.