Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

1
2
12
15b
7
21
3
19
20
1
2
12
15b
7
21
3
19
20
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Przedwojenny Torkat i ulica Bankowa w Katowicach

Email Drukuj PDF

TorkatPrzypominamy wygląd miejsca, które od zawsze pełniło funkcje publiczne. Dziś nowoczesne centrum informacji naukowej i biblioteka akademicka, dawniej światowej renomy lodowisko TORKAT. Obiekt w latach największej świetności utrwalił na zdjeciach Józef Dańda.

Więcej…
 

Rektorzy polskich uczelni w CINiBA

krasp15 marca 2012 r. Centrum gościło uczestników posiedzenia prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, które odbywa się w Uniwersytecie Śląskim w dniach 15-16 marca. Delegację podjął dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec. Celem wizyty było zwiedzenie nowego gmachu wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach.

Więcej…
 

Stoliki i szafki w czytelniach i pracowni komputerowej

meblujemy czytelnieW sąsiedztwie regałów z książkami w otwartych przestrzeniach "magazyno-wypożyczalni" oraz rzędów terminali z dostępem do zbiorów cyfrowych znajdują się czytelnie i inne sale do dyspozycji użytkowników. Na pierwszym piętrze to m.in. czytelnia ogólna i pracownia komputerowa. Na drugim - czytelnia prasy i sala seminaryjna. Biblioteka pomieści blisko 1000 osób.

Więcej…
 

Wiosna w CINiBA!

DSC_0190I nie tylko o pogodę chodzi. Pomimo, że nadal mamy kalendarzową zimę, na placu budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej prawdziwa wiosna – kontynuowane są roboty wykończeniowe wewnątrz budynku, a w niektórych miejscach prace już ustały i rozpoczęło się meblowanie pomieszczeń. To niechybny znak, że przeprowadzka zbiorów bibliotek Uniwersytetu Ślaskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego oraz uruchomienie CINiBA już blisko!

Foto: Zespół CINiBA 

Więcej…
 

Gmach Centrum

  

Wizualizacje projektu gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 2 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!