Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
1
21
2
19
7
20
3
15b
12
1
21
2
19
7
20
3
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Fotoreportaż z konferencji prasowej

   spotkanie na budowie CINiBA

Relacja fotograficzna ze spotkania Rektorów Uniwersytetów - Śląskiego i Ekonomicznego oraz Kierownictwa projektu, z mediami, na budowie CINiBA.

 

 

Więcej…
 

Mniejsza bryła gmachu CINiBA ma już dwa piętra

Email

 

mniejsza bryła CINiBANad gmachem Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej pojawiła się nadbudówka, tzw. mniejsza bryła budynku. Wpisuje się ona w rzut prostokąta o wymiarach 48,75 m na 16,25 m i docelowo wznosić się będzie na 14 m ponad dach części głównej CINiBA. Na jej trzech kondygnacjach znajdą się pomieszczenia dla pracowników działu gromadzenia i opracowania zbiorów oraz magazyny zwarte, zamknięte dla czytelników – będą to pomieszczenia zbiorów nietypowych oraz chronionych.

Foto: Zespół CINiBA

Więcej…
 

Śląska Noc Naukowców 2010

emblemat śląskiej nocy naukowców 2010

 Relacja fotograficzna ze Śląskiej Nocy Naukowców 2010. 
 Warsztaty Sztuka szukania - w labiryncie Internetu.
  


Więcej…
 

Większa już nie będzie!

Budynek Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej osiągnął już swoje docelowe rozmiary. Biblioteka wyższa już nie będzie, szersza także nie… Co zatem może się jeszcze zmienić w wyglądzie zewnętrznym gmachu? Pojawi się elewacja wykonana z indyjskiego piaskowca czerwonego, która pokryje jednolicie wszystkie ściany zewnętrzne, nadając bibliotece ostateczny wygląd. Natomiast najciekawsze będzie działo się wewnątrz – rozpoczną się prace wykończeniowe, które będzie można śledzić odwiedzając dziennik budowy.


Foto: Zespół CINiBA

Więcej…
 

Coraz piękniejsza...

coraz piekniejszaElewacja – jej kolor oraz struktura wraz z przeszkleniami, powodują, że Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka staje się coraz piękniejsze. Surowy, betonowy budynek, jaki stał jeszcze trzy miesiące temu, przeistacza się w piękny gmach. Wnętrza zaczynają nabierać docelowych kształtów – pojawiają się ścianki działowe poszczególnych pomieszczeń, gotowe są już instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna, zaś w trakcie montażu jest instalacja klimatyzacyjna. Wkrótce pojawią się podłogi i przeszklenia wewnętrzne.

Rzeczywistość w bardzo szybkim tempie dogania nasze wyobrażenia o nowej bibliotece.

 

Foto: Zespół CINiBA 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 6 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!