Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
7
15b
1
3
21
19
20
2
12
7
15b
1
3
21
19
20
2
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Akcja sadzenia drzewek przy Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (zdjęcia)

Relacja fotograficzna ze spotkania z udziałem przedstawicieli władz Uniwersytetów: Śląskiego i Ekonomicznego oraz władz wojewódzkich i miejskich, studentów UŚ i UE oraz dziennikarzy.

 

Więcej…
 

Przeprowadzka tuż, tuż!

Przeprowadzka tuż, tuż

Prace wykończeniowe w CINiBA dobiegają końca. Regały zostały rozstawione, pozostałe meble czekają by ustawić je w odpowiednich pomieszczeniach. Tu i ówdzie trwają prace wykończeniowo-instalatorskie, a całość czeka jeszcze wielkie sprzątanie. Także na zewnątrz wszystko już niemal jest gotowe - parkingi, chodniki, główny plac przed wejściem.

Foto: Zespół CINiBA

 

Więcej…
 

Przygotowanie księgozbioru do wolnego dostępu w CINiBA

MOK

Ruszyły prace nad kodowaniem i oklejaniem książek przeznaczonych do wolnego dostępu w CINiBA. Prace polegają na naklejaniu etykiet zawierających dane o książce, takich jak autor, tytuł i symbol UKD, kolorów oznaczających dział w którym znajdować się będzie książka, oraz symbolu informującego o tym, czy dana pozycja będzie dostępna do wypożyczenia na zewnątrz. Wklejane są także zabezpieczające paski magnetyczne oraz etykiety RFID, dzięki którym możliwe będzie dokonywanie samowypożyczeń.

 

Więcej…
 

 

Festiwal Nauki

 

 

Relacja fotograficzna z udziału CINiBA w Jarmarku Wiedzy , 14 kwietnia 2011 r., zorganizowanego w ramach 7. Festiwalu Nauki. 

  

Więcej…
 

Warsztaty "Sztuka szukania - w labiryncie informacji"

emblemat sztuki szukaniaFotoreportaż z warsztatów "Sztuka szukania - w labiryncie informacji". Spotkania były prowadzone przez specjalistów informacji naukowej Biblioteki UŚ od marca do końca maja 2011. W zajęciach uczestniczyli naukowcy i studenci UŚ i UE, uczniowie szkół średnich z regionu oraz inne osoby zainteresowane umiejetnością efektywnego zdobywania informacji.
Serdecznie dziękujemy za udział.
Uwaga! Ostatnie spotkanie przed wakacjami - 27 czerwca (poniedziałek) o godz. 12:00.  

Zgłoszenie udziału 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 4 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!