Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
19
20
3
1
21
2
12
15b
7
19
20
3
1
21
2
12
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Kod władzy - fabularna gra z Twoim udziałem [FOTOREPORTAŻ]

Email Drukuj

kod wladzy4 stycznia 2012 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się nocna gra z rodzaju live action role-playing (LARP). 

Gra była okazją do spotkania z powieścią tajemniczego blogera Vitora Orwellskyego „Kod władzy”, w fantastycznym wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. Nocna gra w CINiBA to także sposób na niestandardowe spędzenie noworocznego, zimowego wieczoru.  

  

 

Więcej…
 

Biblioteka (prawie) otwarta! Ogrodzenie zdemontowane

bez ogrodzenia

 

Dzisiaj zdemontowano ogrodzenie wokół budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Naszym oczom ukazał się niemal wykończone już plac, drogi dojazdowe, klomby i parkingi. Także sam gmach CINiBA nabrał innego, lepszego wyglądu.

 

 

Więcej…
 

Meblowanie wypożyczalni i informatoriów

wypożyczalniaDla czytelników, którzy preferują tradycyjny sposób wypożyczania przygotowujemy dwie wypożyczalnie: miejscową i międzybiblioteczną. Zasady działania tego typu komórek w książnicy naukowej użytkownicy znają już chociażby na podstawie korzystania z Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego.

 

Więcej…
 

Inauguracja Targów Funduszy Europejskich

 

Inauguracja Targów Funduszy Europejskich w CINiBA   

21 listopada 2011 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej rozpoczęły się V Targi Funduszy Europejskich.  Więcej o wydarzeniu. 

 

 

 

Więcej…
 

Perspektywa...

 

Interesujący widok budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej z różnych perspektyw. Nas jednak najbardziej intryguje perspektywa czasowa - jak wiele się zmieniło przez niespełna dwa lata!

 

Foto: Zespół CINiBA 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 3 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!