Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

21
3
7
1
19
2
12
15b
20
21
3
7
1
19
2
12
15b
20
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”

Zakończyła się konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”, która odbyła się 24 maja 2012 r. w gmachu Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Telewizję Polską przy współpracy z Uniwersytetem Śląskim i było jednym z cyklu debat mających na celu wzmocnienie więzi między regionami kraju a telewizją publiczną.

 

Więcej…
 

Jarmark Wiedzy 2012

Festiwal naukiRelacja fotograficzna z udziału Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Jarmarku Wiedzy, 24 kwietnia 2012 r., zorganizowanego w ramach 8. Festiwalu Nauki. 

Więcej…
 

Czytelnia prasy bieżącej

czytelnia prasyCzytelnia prasy bieżącej mieści się na II piętrze (poziom 2) gmachu CINiBA. Znajdziemy w niej najnowszą informacyjną i opiniotwórczą prasę, m.in. polskie i zagraniczne gazety i tygodniki. Elementami charakteryzującymi to miejsce są komfortowe meble oraz swobodna atmosfera zapewniające wygodę korzystania z materiałów bibliotecznych. 

Więcej…
 

Rektorzy polskich uczelni w CINiBA

krasp15 marca 2012 r. Centrum gościło uczestników posiedzenia prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, które odbywa się w Uniwersytecie Śląskim w dniach 15-16 marca. Delegację podjął dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec. Celem wizyty było zwiedzenie nowego gmachu wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach.

Więcej…
 

Naukowcy z Università degli Studi di Napoli gośćmi CINiBA

goscie z wloch5 marca 2012 r. Centrum gościło przedstawicieli Università degli Studi di Napoli. Włoskim naukowcom w składzie: prof. Carlo Vecce, prof. Giuseppe Cataldi oraz dr Umberto Cinque towarzyszyli: prof. UŚ dr hab. Teresa Wilkoń i prof. zw. dr hab. Aleksander Wilkoń. Delegację podjął dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec. Celem wizyty było zwiedzenie nowego gmachu wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!