Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
1
20
19
3
7
15b
21
2
12
1
20
19
3
7
15b
21
2
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”

Zakończyła się konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”, która odbyła się 24 maja 2012 r. w gmachu Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Telewizję Polską przy współpracy z Uniwersytetem Śląskim i było jednym z cyklu debat mających na celu wzmocnienie więzi między regionami kraju a telewizją publiczną.

 

Więcej…
 

Czytelnia prasy bieżącej

czytelnia prasyCzytelnia prasy bieżącej mieści się na II piętrze (poziom 2) gmachu CINiBA. Znajdziemy w niej najnowszą informacyjną i opiniotwórczą prasę, m.in. polskie i zagraniczne gazety i tygodniki. Elementami charakteryzującymi to miejsce są komfortowe meble oraz swobodna atmosfera zapewniające wygodę korzystania z materiałów bibliotecznych. 

Więcej…
 

Gra ze światłem

ciniba nocąGmach CINiBA - nocą

 

 

 

Więcej…
 

W promieniach zachodzącego słońca…

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka nabrało charakteru. Promienie słoneczne podreślając barwę czerwonego piaskowca, nadały bibliotece wygląd, który przerasta wizualizacje jakie towarzyszą nam od powstania projektu. Przeszklenia, wykończenia wnętrz, pojawiające się wyposażenie wypełniające pomieszczenia powodują, że biblioteka ożyła, stała się niemalże funkcjonującą instytucją.

 

Foto: Zespół CINiBA

Więcej…
 

Od ruin lodowiska do biblioteki otwartej

Email Drukuj

Po pożarach, które doszczętnie strawiły niegdyś znakomity ośrodek sportowy, przyszedł dla Torkatu czas zapomnienia. Przez lata jedynie ruiny dawnego lodowiska straszyły przechodniów, studentów i okolicznych mieszkańców. Budowa nowego centrum kompleksowej informacji naukowej, otwartego i dostępnego dla wszystkich, to dla tego miejsca ogromna szansa na powrót do życia w miejskiej przestrzeni publicznej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!