Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

3
7
2
19
12
21
20
1
15b
3
7
2
19
12
21
20
1
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Fotele i krzesła

Tym razem przywieziono, rozładowano i rozpakowano 220 foteli obrotowych i krzeseł. Już niebawem służyć będą czytelnikom i pracownikom Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Przed nami kolejne dostawy! 

  

 

Więcej…
 

Gmach Centrum

  

Wizualizacje projektu gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

Więcej…
 

Niemal gotowa

niemal gotowaPrzechodząc obok budynku CINiBA ma się wrażenie, że to już koniec budowy – zniknęły rusztowania, odsłaniając interesujacą fakturę elewacji, otwory okienne zostały przeszklone, odsłonięto także świetlik w dachu, co dodatkowo rozjaśniło i tak jasne wnętrze. Na podłogach pojawiają się posadzki, ściany nabierają swego ostatecznego wyglądu, dziury w ścianach obudowywane są ościerznicami wraz z drzwiami. Sufity systematycznie są obniżane zakrywając kilometry przeróżnych przewodów instalacyjnych – pozostają prace wykończeniowe, porządkowe i… można będzie się przeprowadzać!

 

Foto: Zespół CINiBA 

Więcej…
 

Rektorzy polskich uczelni w CINiBA

krasp15 marca 2012 r. Centrum gościło uczestników posiedzenia prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, które odbywa się w Uniwersytecie Śląskim w dniach 15-16 marca. Delegację podjął dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec. Celem wizyty było zwiedzenie nowego gmachu wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 2 z 8
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!