Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

19
1
2
7
20
3
12
15b
21
19
1
2
7
20
3
12
15b
21
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Testowanie procedur przeprowadzkowych

testowanie procedur przeprowadzkowychRównocześnie z prowadzeniem prac wyposażeniowych przygotowujemy się do przenoszenia księgozbiorów Biblioteki UŚ i Biblioteki Głównej UE do nowego gmachu. To skomplikowany i pracochłonny proces - tuż po otwarciu w CINiBA znajdzie się ok. 800 000 woluminów książek z 2 różnych bibliotek. Dlatego już rozpoczęliśmy fazę testowania procedur przeprowadzkowych, wykorzystując w tym celu część księgozbioru.

Więcej…
 

Przygotowanie zbiorów BUŚ i BG UE do udostępniania w CINiBA (Projekt MOK)

oznaczenia ksiazkiPrzygotowanie zasobów Biblioteki UŚ i Biblioteki Głównej UE do wspólnego udostępniania w CINiBA odbywa się w ramach realizacji Projektu MOK, finansowanego ze środków Unii Europejskiej. 

Więcej…
 

Fotoreportaż z podpisania Protokołu Odbioru Końcowego gmachu CINiBA

zdjecie dokumentu7 lipca 2011 r. został przeprowadzony końcowy odbiór gmachu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach. 
Foto: CINiBA  

 

Więcej…
 

Selfchecki

selfcheckAktualnie trwa m.in. proces uruchomienia automatycznego systemu samoobsługowego wypożyczania i zwrotu książek, wspomaganego przez najnowsze technologie. Obok dostarczonej wcześniej wrzutni, zakupiliśmy już tzw. selfchecki. Sześć urządzeń wyglądem i zasadami obsługi przypominających bankomat, zostanie rozmieszczonych w sąsiedztwie regałów z książkami i czasopismami w wolnym dostępie. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko samodzielnie, bez udziału bibliotekarza wypożyczać zbiory, ale przede wszystkim skróci cały proces wypożyczenia i zwrotu dokumentu.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 4 z 8
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!