Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
21
2
7
20
3
19
15b
1
12
21
2
7
20
3
19
15b
1
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Od ruin lodowiska do biblioteki otwartej

Email Drukuj

Po pożarach, które doszczętnie strawiły niegdyś znakomity ośrodek sportowy, przyszedł dla Torkatu czas zapomnienia. Przez lata jedynie ruiny dawnego lodowiska straszyły przechodniów, studentów i okolicznych mieszkańców. Budowa nowego centrum kompleksowej informacji naukowej, otwartego i dostępnego dla wszystkich, to dla tego miejsca ogromna szansa na powrót do życia w miejskiej przestrzeni publicznej.

Więcej…
 

Czytelnia prasy bieżącej

czytelnia prasyCzytelnia prasy bieżącej mieści się na II piętrze (poziom 2) gmachu CINiBA. Znajdziemy w niej najnowszą informacyjną i opiniotwórczą prasę, m.in. polskie i zagraniczne gazety i tygodniki. Elementami charakteryzującymi to miejsce są komfortowe meble oraz swobodna atmosfera zapewniające wygodę korzystania z materiałów bibliotecznych. 

Więcej…
 

Przedwojenny Torkat i ulica Bankowa w Katowicach

Email Drukuj PDF

TorkatPrzypominamy wygląd miejsca, które od zawsze pełniło funkcje publiczne. Dziś nowoczesne centrum informacji naukowej i biblioteka akademicka, dawniej światowej renomy lodowisko TORKAT. Obiekt w latach największej świetności utrwalił na zdjeciach Józef Dańda.

Więcej…
 

Fotele i krzesła

Tym razem przywieziono, rozładowano i rozpakowano 220 foteli obrotowych i krzeseł. Już niebawem służyć będą czytelnikom i pracownikom Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Przed nami kolejne dostawy! 

  

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 4 z 8
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!