Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

20
15b
7
19
1
2
3
12
21
20
15b
7
19
1
2
3
12
21
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Galeria

Przeprowadzka tuż, tuż!

Przeprowadzka tuż, tuż

Prace wykończeniowe w CINiBA dobiegają końca. Regały zostały rozstawione, pozostałe meble czekają by ustawić je w odpowiednich pomieszczeniach. Tu i ówdzie trwają prace wykończeniowo-instalatorskie, a całość czeka jeszcze wielkie sprzątanie. Także na zewnątrz wszystko już niemal jest gotowe - parkingi, chodniki, główny plac przed wejściem.

Foto: Zespół CINiBA

 

Więcej…
 

Trwa urządzanie CINiBA

trwa urzadzanie cinibaDostawa mebli i sprzętu, następnie montaż – to rytm pracy wewnątrz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (wspólnego przedsięwzięcia UŚ i UE w Katowicach). Ekipy monterskie pod kierunkiem pracowników CINiBA działają w tej chwili na terenie całego obiektu. Obok kolejnych dostaw mebli i sprzętu biurowego do części pracowniczej, większość działań skupia się wokół wyposażania przestrzeni i pomieszczeń dla czytelników. 

Więcej…
 

Kod władzy - fabularna gra z Twoim udziałem [FOTOREPORTAŻ]

Email Drukuj

kod wladzy4 stycznia 2012 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się nocna gra z rodzaju live action role-playing (LARP). 

Gra była okazją do spotkania z powieścią tajemniczego blogera Vitora Orwellskyego „Kod władzy”, w fantastycznym wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. Nocna gra w CINiBA to także sposób na niestandardowe spędzenie noworocznego, zimowego wieczoru.  

  

 

Więcej…
 

Biblioteka (prawie) otwarta! Ogrodzenie zdemontowane

bez ogrodzenia

 

Dzisiaj zdemontowano ogrodzenie wokół budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Naszym oczom ukazał się niemal wykończone już plac, drogi dojazdowe, klomby i parkingi. Także sam gmach CINiBA nabrał innego, lepszego wyglądu.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 3 z 8
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!