Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
21
19
2
12
15b
20
3
1
7
21
19
2
12
15b
20
3
1
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Wiadomości

Wyróżnienie dla CINiBA w konkursie "Śląskie na 5"

11 listopada 2010 r. o godz. 13.30 w gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego miała miejsce ceremonia wręczenia nagród w II edycji konkursu „Śląskie na 5”.
Konkurs przeprowadzony był w pięciu kategoriach: rozwiązanie architektoniczno-budowlane, osobowość, filantropia, sport oraz nauka.

Więcej…
 

Zwiedzanie wirtualnego gmachu CINiBA

Nawigacja wirtualnej wycieczki

wirtualny spacer cinibaBudowa nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jeszcze trwa, ale my już dziś serdecznie zapraszamy do zwiedzania. Wirtualny spacer i animacja CINiBA to interaktywne prezentacje powstającego gmachu, które umożliwiają „wizytę” w Centrum, zanim realnie zostanie otwarte dla użytkowników.

Więcej…
 

Śląska Noc Naukowców 2010 z CINiBA

emblemat snn 2010Interaktywnie i multimedialnie, nowocześnie i naukowo, czyli po prostu „cinibowo" – tak w kilku słowach mówimy o tym, co będzie działo się podczas najbliższej Śląskiej Nocy Naukowców w CINiBA.
W piątek, 24 września 2010 serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, pokazach i prezentacjach, podczas których udowodnimy, że biblioteka naukowa naprawdę otwarta jest dla każdego.
Relacja fotograficzna z warsztatów

Więcej…
 

Spotkanie pracowników BUŚ i BG AE

 spotkanie bibliotekarzy CINiBARelacja fotograficzna ze spotkania.
1 lipca 2010 r., w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się spotkanie pracowników Biblioteki UŚ i Biblioteki Głównej AE. Zebranie miało charakter informacyjno-dyskusyjny. Jego celem było przybliżenie zasad i organizacji przyszłej współpracy obu bibliotek w nowym gmachu CINiBA. W zebraniu wzięli udział: st. kust. dypl. mgr Barbara Zajączkowska - dyrektor Biblioteki Głównej AE, st. kust. dypl. mgr Małgorzata Waga - zastępca dyrektora Biblioteki UŚ oraz prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec - dyrektor Biblioteki UŚ i kierownik projektu CINiBA. Uczestnicy zapoznali się z planami zagospodarowania poszczególnych kondygnacji gmachu oraz z wizualizacjami nowej biblioteki, które obrazowały rozwiązania decydujące o nowoczesności, funkcjonalności oraz estetyce budynku. Nie zabrakło także okazji do zadawania pytań.

 

Uroczystość podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

Relacja fotograficzna z uroczystości

28 maja (piątek) 2010 r. miała miejsce uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej – wspólnego projektu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 10.00 na terenie budowy CINiBA przy ul. Bankowej w Katowicach. Poświęcenia kamienia węgielnego dokonał Arcybiskup Metropolita Katowicki Damian Zimoń.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 6 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!