Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

2
3
7
21
19
20
1
15b
12
2
3
7
21
19
20
1
15b
12
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Wiadomości

Punkt konsultacyjny "Bibliografia do prezentacji maturalnej z języka polskiego"

 

7 września (środa), podczas Śląskiego Salonu Maturzystów, zapraszamy na konsultacje dotyczące prawidłowego przygotowania bibliografii do prezentacji maturalnej z języka polskiego. Specjaliści informacji naukowej wskażą również, w jaki sposób i gdzie prowadzić poszukiwania właściwej literatury i materiałów, przygotowując się do egzaminów maturalnych nie tylko z języka polskiego, ale również z pozostałych przedmiotów.

Więcej…
 

Odbiór budowlany gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

ciniba7 lipca 2011 r. został przeprowadzony końcowy odbiór gmachu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach. Protokół podpisali przedstawiciele obu Uczelni oraz Generalnego Wykonawcy. 

Więcej…
 

Wystawa "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie"

dsc_0283Zapraszamy do oglądania wystawy "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie". Wystawa prezentowana jest równolegle w obu Uczelniach realizujących Projekt. Od 13 czerwca do 15 lipca 2011 r. zdjęcia z budowy można oglądać na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, I piętro), oraz w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3). 

Więcej…
 

Akcja sadzenia drzewek przy Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej

Przygotowanie zbiorów do udostępniania w CINiBA
wizualizacja ciniba[Zdjęcia]
9 maja (poniedziałek) o 12:00 na terenie otaczającym nowy gmach Centrum została przeprowadzona akcja sadzenia drzewek. Wydarzenie z udziałem JM Rektora UŚ prof. zw. dra hab. Wiesława Banysia, JM Rektora UE prof. UE dra hab. Jana Pyki, Dyrektora CINiBA prof. UŚ dra hab. Dariusza Pawelca, a także przedstawicieli władz miasta, regionu i społeczności akademickiej obu uczelni oraz mediów, rozpoczęło się od konferencji prasowej w budynku CINiBA. 

Więcej…
 

Wystawa "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie"

wystawa filologiaZapraszamy do oglądania wystawy "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie". Wystawa prezentowana jest równolegle w obu Uczelniach realizujących Projekt. Od 27 kwietnia do końca maja 2011 r. zdjęcia z budowy można oglądać na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5), oraz w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3). 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 5 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!