Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
20
3
7
19
2
1
15b
21
12
20
3
7
19
2
1
15b
21
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Wiadomości

Dzień Otwarty w CINiBA [ZDJĘCIA]

8 maja dzien otwarty w ciniba8 maja (wtorek) 2012 r. w siedzibie CINiBA odbył się Dzień Otwarty. Była to jedyna okazja, aby zwiedzić nowy gmach biblioteki UŚ i UE przed oficjalnym otwarciem. Po raz pierwszy zwiedzajacy mogli zobaczyć również miejsca niedostępne dla czytelników, m.in.: magazyny książek, specjalistyczne pracownie i pomieszczenia służbowe.

Więcej…
 

Wystawa "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie"

Serdeczenie zapraszamy do odwiedzania miejsc, w których aktualnie prezentujemy wystawę Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie. Ekspozycje zdjęć można oglądać równolegle w obu uczelniach realizujących projekt CINiBA.

Więcej…
 

Konferencja prasowa dotycząca Strategii Promocji Katowic

logo katowic13 czerwca, w środę o godzinie 11:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się konferencja prasowa poświęcona Strategii Promocji Katowic. Podczas spotkania przedstawiciele Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice, a także konsorcjum firm przygotowujących dokument zaprezentowali założenia Strategii oraz szczegóły procesu dialogu z mieszkańcami.

 

Więcej…
 

Konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”

24 maja w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele mediów, świata nauki oraz władze samorządowe. [ZDJĘCIA]

Więcej…
 

Studencie, bądź gotowy na otwarcie!

sztuka szukania nowe terminy

15 maja w siedzibie Biblioteki UŚ został zainaugurowany nowy cykl warsztatów Sztuka szukania - w labiryncie informacji, prowadzonych w ramach akcji "Studencie, bądź gotowy na otwarcie!".

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 2 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!