Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
12
20
1
2
15b
21
3
19
7
12
20
1
2
15b
21
3
19
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Dziennik budowy

Fotoreportaż z podpisania Protokołu Odbioru Końcowego gmachu CINiBA

zdjecie dokumentu7 lipca 2011 r. został przeprowadzony końcowy odbiór gmachu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach. 
Foto: CINiBA  

 

Więcej…
 

Perspektywa...

 

Interesujący widok budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej z różnych perspektyw. Nas jednak najbardziej intryguje perspektywa czasowa - jak wiele się zmieniło przez niespełna dwa lata!

 

Foto: Zespół CINiBA 

 

 

Więcej…
 

Biblioteka (prawie) otwarta! Ogrodzenie zdemontowane

bez ogrodzenia

 

Dzisiaj zdemontowano ogrodzenie wokół budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Naszym oczom ukazał się niemal wykończone już plac, drogi dojazdowe, klomby i parkingi. Także sam gmach CINiBA nabrał innego, lepszego wyglądu.

 

 

Więcej…
 

Przeprowadzka tuż, tuż!

Przeprowadzka tuż, tuż

Prace wykończeniowe w CINiBA dobiegają końca. Regały zostały rozstawione, pozostałe meble czekają by ustawić je w odpowiednich pomieszczeniach. Tu i ówdzie trwają prace wykończeniowo-instalatorskie, a całość czeka jeszcze wielkie sprzątanie. Także na zewnątrz wszystko już niemal jest gotowe - parkingi, chodniki, główny plac przed wejściem.

Foto: Zespół CINiBA

 

Więcej…
 

Wiosna w CINiBA!

DSC_0190I nie tylko o pogodę chodzi. Pomimo, że nadal mamy kalendarzową zimę, na placu budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej prawdziwa wiosna – kontynuowane są roboty wykończeniowe wewnątrz budynku, a w niektórych miejscach prace już ustały i rozpoczęło się meblowanie pomieszczeń. To niechybny znak, że przeprowadzka zbiorów bibliotek Uniwersytetu Ślaskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego oraz uruchomienie CINiBA już blisko!

Foto: Zespół CINiBA 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!