Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

21
12
1
19
15b
2
20
7
3
21
12
1
19
15b
2
20
7
3
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Urządzamy bibliotekę

Meble w CINiBA

szafy

Bieżący tydzień upłynie pod znakiem dostaw mebli przeznaczonych do pomieszczeń biurowych Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Ogromną ciężarówką dostarczono dziś 30 ton sprzętu - złożone i zapakowane szafy, łącznie 480 sztuk! Natychmiast po zakończeniu rozładunku rozpoczął się ich montaż. Poszczególne elementy wyposażenia meblowego będą sukcesywnie trafiać do kolejnych pomieszczeń w przestrzeni CINiBA.

Więcej…
 

Serwerownia w CINiBA

serwerowniaW części pracowniczej budynku trwają przygotowania serwerowni, gdzie są prowadzone prace elektryczne przed montażem szaf typu RACK. Pomieszczenia serwerów wypełniają się gniazdkami łącz internetowych i zasilających oraz okablowaniem teleinformatycznym. Przewody o łącznej długości ok. 10 km obsłużą połączenia wszystkich serwerów w budynku.

 

Więcej…
 

Wrzutnia, czyli urządzenie do całodobowego zwrotu książek


wrzutnia

Dostawca wyposażenia Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej przekazał nam wrzutnię oraz tzw. sortery. Urządzenia te będą służyć czytelnikom do zwracania książek 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, bez udziału bibliotekarza, czy konieczności wchodzenia do budynku CINiBA.

Więcej…
 

Dostawy sprzętu

urządzamy bibliotekęW zakresie prac instalacyjnych i montażowych na "pierwszy ogień" trafiły regały na zbiory w strefach wolnego dostępu na parterze, pierwszym i drugim piętrze. W tej chwili są do nich montowane specjalne ograniczniki, które będą służyć do zabezpieczania książek przed przewracaniem się na półkach.  

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 3 z 3
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!