Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
2
1
15b
20
12
21
3
19
7
2
1
15b
20
12
21
3
19
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Urządzamy bibliotekę

Czytelnia prasy bieżącej

czytelnia prasyCzytelnia prasy bieżącej mieści się na II piętrze (poziom 2) gmachu CINiBA. Znajdziemy w niej najnowszą informacyjną i opiniotwórczą prasę, m.in. polskie i zagraniczne gazety i tygodniki. Elementami charakteryzującymi to miejsce są komfortowe meble oraz swobodna atmosfera zapewniające wygodę korzystania z materiałów bibliotecznych. 

Więcej…
 

Fotele i krzesła

Tym razem przywieziono, rozładowano i rozpakowano 220 foteli obrotowych i krzeseł. Już niebawem służyć będą czytelnikom i pracownikom Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Przed nami kolejne dostawy! 

  

 

Więcej…
 

Stoliki i szafki w czytelniach i pracowni komputerowej

meblujemy czytelnieW sąsiedztwie regałów z książkami w otwartych przestrzeniach "magazyno-wypożyczalni" oraz rzędów terminali z dostępem do zbiorów cyfrowych znajdują się czytelnie i inne sale do dyspozycji użytkowników. Na pierwszym piętrze to m.in. czytelnia ogólna i pracownia komputerowa. Na drugim - czytelnia prasy i sala seminaryjna. Biblioteka pomieści blisko 1000 osób.

Więcej…
 

Mediateka, wolny dostęp i sala dydaktyczna

mediatekaPrzywieziono już specjalistyczne biurka do mediateki (mieszczącej się na pierwszym piętrze). Montujemy kolejne rzędy stolików pod terminale w strefach wolnego dostępu do książek (parter, 1 i 2 piętro).

 

 

Więcej…
 

Trwa urządzanie CINiBA

trwa urzadzanie cinibaDostawa mebli i sprzętu, następnie montaż – to rytm pracy wewnątrz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (wspólnego przedsięwzięcia UŚ i UE w Katowicach). Ekipy monterskie pod kierunkiem pracowników CINiBA działają w tej chwili na terenie całego obiektu. Obok kolejnych dostaw mebli i sprzętu biurowego do części pracowniczej, większość działań skupia się wokół wyposażania przestrzeni i pomieszczeń dla czytelników. 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!