Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
2
12
21
15b
1
20
19
3
7
2
12
21
15b
1
20
19
3
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Komunikaty prasowe

Wirtulane zwiedzanie CINiBA

 Wirtualny spacer i animacja CINiBA - sam zdecyduj, co chcesz zobaczyć najpierw oraz daj się poprowadzić wirtualnemu oku kamery.
Budowa nowej biblioteki UŚ i AE  jeszcze trwa, ale my już dziś serdecznie zapraszamy do zwiedzania. Wirtualny spacer i animacja CINiBA to interaktywne prezentacje powstającego gmachu, które umożliwiają „wizytę” w Centrum, zanim realnie zostanie otwarte dla użytkowników.

Więcej…
 

Jak upamiętnić Torkat

Pomysł na znalezienie godnego sposobu upamiętniającego miejsce, gdzie dziś powstaje CINiBA, a przed wielu laty funkcjonowało lodowisko TORKAT jest naszym zdaniem bardzo dobry. Zresztą sami też wielokrotnie przypominaliśmy naszej społeczności historię tej części miasta.

Więcej…
 

Od ruin lodowiska do biblioteki otwartej

ruiny torkatuPo pożarach, które doszczętnie strawiły niegdyś znakomity ośrodek sportowy, przyszedł dla Torkatu czas zapomnienia. Przez lata jedynie ruiny dawnego lodowiska straszyły przechodniów, studentów i okolicznych mieszkańców. Budowa nowego centrum kompleksowej informacji naukowej, otwartego i dostępnego dla wszystkich, to dla tego miejsca ogromna szansa na powrót do życia w publicznej przestrzeni miejskiej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 4 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!