Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

20
12
21
19
15b
1
2
3
7
20
12
21
19
15b
1
2
3
7
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Komunikaty prasowe

Dwa Uniwersytety - jedno logo

Rusza konkurs na projekt logo Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

emblemat

Konsorcjum Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ogłasza konkurs na zaprojektowanie znaku graficznego (logo) dla Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Do udziału w konkursie zapraszamy studentów, doktorantów oraz absolwentów uczelni i wydziałów artystycznych i projektowych.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Jury: prof. zw. dr hab. Małgorzata Łuszczak, prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, prof. UE dr hab. Maja Szymura-Tyc, prof. UE dr hab. Sławomir Smyczek. Pracom Jury przewodniczy JM Rektor ASP w Katowicach, prof. Marian Oslislo.

 

Więcej…
 

Konferencja prasowa na budowie CINiBA

konferencja na budowie ciniba

Konferencja prasowa oraz zwiedzanie gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.


W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia, JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. UE dr. hab. Jana Pyki oraz Kierownika Projektu CINiBA prof. UŚ dr. hab. Dariusza Pawelca, Dyrektora Biblioteki UŚ, serdecznie zapraszamy na konferencję prasową połączoną ze zwiedzaniem gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej - wspólnej inwestycji Konsorcjum Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 
Więcej…
 

Kończy się kolejny etap budowy CINiBA!

Najnowsze zdjęcia z budowy do pobrania - tutaj.kolejny etap budowy ciniba na ukończeniu

Na budowie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (CINiBA) praca wre! Kończy się etap montowania elewacji, a rozpoczęte minionej wiosny roboty wykończeniowe przebiegają zgodnie z planem i bez zakłóceń. Realizacja Projektu CINiBA potrwa do października 2012 r. Budowa, jak zapewnia generalny wykonawca, ma zakończyć się w czerwcu przyszłego roku. Jest bardzo prawdopodobne, że sama biblioteka zostanie uruchomiona i oddana do użytku czytelników już w semestrze wiosenno-letnim (2011/12).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 3 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!