Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
19
21
3
7
20
2
1
15b
12
19
21
3
7
20
2
1
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Komunikaty prasowe

Korzyści dla studentów i dla Regionu

Nowa Biblioteka poprzez zwiększenie dostępności będzie przyjazna i otwarta dla każdego użytkownika. Będzie można w niej korzystać zarówno z tradycyjnych, drukowanych książek i czasopism, jak i z elektronicznych źródeł informacji, z Internetu i wszelkich multimediów. Zapewnimy naszym czytelnikom dostęp do wysokiej klasy, profesjonalnych materiałów edukacyjnych i informacyjnych, które często są bardzo drogie i prywatnie niewielu z nas byłoby na nie stać. Inwestycja ta na pewno poprawi sytuację studentów i naukowców w zakresie dostępu do wiedzy i nauki. Także poprzez zapewnienie dobrych warunków pracy, dzięki takim udogodnieniom, jak doskonale wyposażona sala dydaktyczna, pokoje pracy indywidualnej czy grupowej oraz najnowsze technologie informatyczne.

Pobierz wizualizacje

 

Projekt CINiBA


Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka to wspólny projekt Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Przedsięwzięcie to ma na celu doprowadzić do wybudowania oraz uruchomienia nowoczesnej biblioteki naukowej, która spełniać będzie standardy XXI wieku, tak w zakresie udostępniania informacji niezbędnej do realizacji programów studiów obu uczelni, poprawy jakości nauczania poprzez zwiększenie potencjału badawczego, jak i zwiększenia dostępności literatury naukowej w regionie oraz zwiększenia roli Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w międzynarodowych relacjach naukowych.

Więcej…
 

Konferencja prasowa z udziałem Minister Elżbiety Bieńkowskiej


W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia – Przewodniczącego Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich, Marszałka Województwa Śląskiego Bogusława Śmigielskiego oraz Kierownika Projektu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka prof. UŚ dr. hab. Dariusza Pawelca – Dyrektora Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy na konferencję prasową.
W trakcie spotkania chcemy zaprezentować Państwu  projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej realizowany wspólnie przez  UŚ i AE – Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 6 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!