Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

1
2
15b
7
12
21
19
20
3
1
2
15b
7
12
21
19
20
3
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT
Komunikaty prasowe

Konferencja prasowa poświęcona prezentacji Strategii Promocji Katowic

logo katowic13 czerwca, w środę o godzinie 11:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się konferencja prasowa poświęcona prezentacji Strategii Promocji Katowic. Podczas spotkania przedstawiciele Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice, a także konsorcjum firm przygotowujących dokument zaprezentują założenia Strategii oraz szczegóły procesu dialogu z mieszkańcami.

 

Więcej…
 

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA) to według internautów serwisu Bryła.pl najpiękniejszy budynek w Polsce

bryla roku 2011CINiBA wygrało piątą edycję konkursu Bryła Roku. W finale zagłosowało ponad 10 tysięcy internautów. Dzieło koszalińskiej pracowni HS99 pokonało nawet PGE Arenę, jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie, który otrzymał tylko 70 głosów mniej.

Więcej…
 

Trwa urządzanie CINiBA i testowanie procedur przeprowadzkowych

urządzanie CINiBAOpracowany przez specjalistów Biblioteki UŚ i Biblioteki Głównej UE Projekt CINiBA znajduje się w decydującej fazie wdrażania. Dostawa mebli i sprzętu, następnie montaż – to rytm pracy wewnątrz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (wspólnego przedsięwzięcia UŚ i UE w Katowicach). Ekipy monterskie pod kierunkiem pracowników CINiBA działają w tej chwili na terenie całego obiektu. Obok kolejnych dostaw mebli i sprzętu biurowego do części pracowniczej, aktualnie wyposażamy informatoria, wypożyczalnie, mediatekę i czytelnie oraz sprawdzamy procedury związane z przenoszeniem księgozbiorów.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!