Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

15b
7
1
3
12
21
19
20
2
15b
7
1
3
12
21
19
20
2
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Zasoby CINIBA

Zasoby CINIBA to w praktyce zbiory i doświadczenie Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, wzmocnione o potencjał i możliwości jakie daje wspólne przedsięwzięcie. Centrum zapewni dostęp do krajowych i światowych publikacji naukowych w postaci tradycyjnej i elektronicznej. Do dyspozycji użytkowników będzie kolekcja licząca ponad milion woluminów książek i czasopism z zakresu dyscyplin reprezentowanych na Uniwersytecie Śląskim i Uniwersytecie Ekonomicznym.

Obok zbiorów tradycyjnych, drukowanych atutem Centrum będą elektroniczne źródła informacji (bazy bibliograficzne, abstraktowe i pełnotekstowe).  Większość udostępnianych zasobów elektronicznych dostępna jest wyłącznie w ośrodkach naukowych; niedostępna lub dostępna za opłatą w trakcie przeszukiwania zasobów internetowych „z domu”.


Celem projektu jest budowa nowoczesnego i funkcjonalnego Centrum, spełniającego standardy europejskie. Główną funkcją obiektu będzie udostępnianie czytelnikom księgozbioru tradycyjnego, czasopism oraz zbiorów multimedialnych.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!