Jednostki samorządu terytorialnego, firmy i organizacje pozarządowe

Inicjatywą projektu ma być zwiększenie dostępności do literatury tradycyjnej i elektronicznych źródeł informacji pomagających w podejmowaniu decyzji społecznych i gospodarczych, m.in. z następujących dziedzin: ekonomii, polityki gospodarczej i gospodarki regionalnej, polityki społecznej, organizacji, zarządzania i marketingu, transportu, logistyki, ekonometrii, statystyki, finansów i rachunkowości, bankowości, międzynarodowych stosunków ekonomicznych, ekologii.

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje, następujące produkty:

• dostęp do profesjonalnych źródeł wiedzy dla menadżerów firm i organizacji pozarządowych oraz pracowników jednostek samorządu terytorialnego;
• dostęp do profesjonalnych baz danych z zakresu gospodarki krajowej i światowej;
• dostęp do literatury fachowej polskiej i zagranicznej;
• dostęp do fachowych, polskich i zagranicznych czasopism tradycyjnych oraz elektronicznych; zarówno do artykułów pełnotekstowych jak i abstraktów;

Wszelkie prace użytkownika w Centrum ułatwić ma:

• wysokiej klasy narzędzia do penetrenowania światowego piśmiennictwa naukowego;
• wolny dostęp do zbiorów, w którym znajdować się będą najnowsze publikacje polskie i zagraniczne, a dzięki samodzielnemu przeglądaniu księgozbioru użytkownik będzie czuł się swobodniej;
• wysoki komfort pracy użytkownika w dobrze oświetlonych, funkcjonalnych i nowoczesnych wnętrzach.