Konferencja prasowa na temat rozpoczęcia budowy CINiBA

Konferencja odbędzie się 16 listopada br. (poniedziałek), o godz. 10:50, w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice), w sali 29 (I piętro).
Czas trwania konferencji – 40 minut

W czasie konferencji przedstawione będą między innymi następujące kwestie:
różnorodność możliwości finansowania projektów przez Unię Europejską (III Targi Funduszy Europejskich Województwa Śląskiego), projekt CINiBA oraz związane z nim projekty RID i MOK jako całokształt działań prowadzonych przez UŚ i AE w celu stworzenia nowoczesnego regionalnego centrum informacji naukowej i ekonomicznej, projekty realizowane przez UŚ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego i Programu Kapitał Ludzki jako odpowiedź Uczelni na obecne potrzeby gospodarki rynkowej.

W konferencji wezmą udział:

- Elżbieta Bieńkowska, Minister Rozwoju Regionalnego
- Bogusław Śmigielski, Marszałek Województwa Śląskiego
- prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś,  JM Rektor UŚ
- prof. zw. dr hab. Jan Pyka, JM Rektor AE
- prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, Kierownik Projektu CINiBA, Dyrektor Biblioteki UŚ

Informacje dla mediów