Konkurs „American Corner” rozstrzygnięty

quiz american corner rozwiązanyZ przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty quiz American Corner.

Losowania dokonał konsul USA ds. prasy i kultury Brian George, podczas wizyty w CINiBA 19 września 2012 r. Laureatką konkursu została Karina Borecka. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej towarzyszył tegorocznym Targom Książki w Katowicach. Wszystkie osoby, które odwiedziły stoisko CINiBA i wypełniły kupon, udzielając poprawnej odpowiedzi na pytanie: Gdzie mieści się siedziba American Corner w Katowicach?, wzięły udział w losowaniu albumu fotografii pt. These United States.

Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystości otwarcia American Corner.