CINiBA na Śląskim Salonie Maturzystów 2012

ciniba dla szkol7 września podczas Śląskiego Salonu Maturzystów specjaliści informacji naukowej CINiBA zaprezentowali techniki wyszukiwania informacji oraz sporządzania bibliografii do prezentacji maturalnych. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b).

Śląski Salon Maturzystów to impreza edukacyjna skierowana do nauczycieli i uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoisk Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Śląskiego oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni na rok 2013/2014.