Naukowcy z Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych Hankuk z wizytą w CINiBA [ZDJĘCIA]

23 lipca 2012 r. dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec gościł delegację polonistów z Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych Hankuk.

W spotkaniu uczestniczyli również: prof. UŚ dr hab. Magdalena Pastuchowa z Instytutu Języka Polskiego UŚ, prof. UŚ dr hab. Jolanta Tambor, dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej oraz prof. UŚ dr hab. Romuald Cudak, kurator Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich. Celem wizyty było zwiedzenie wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego.

Foto CINiBA