W CINiBA trwa przenoszenie zbiorów

Trwa przenoszenie księgozbiorów Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego oraz Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego. Codziennie pod gmach CINiBA podjeżdża kilka ciężarówek wypełnionych koszami z książkami.

Każdy kosz zostaje zinwentaryzowany, a następnie przetransportowany na odpowiednie piętro. Tam książki zostają wypakowane, następnie posegregowane i wreszcie włączone do księgozbioru w wolnym dostępie lub w magazynie. Przed nami jeszcze dwa miesiące wytężonej pracy, w tym m.in. uruchomienie komputerów, wrzutni, selfcheck'ów itd.

Foto CINiBA