Wystawa "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie"

Serdeczenie zapraszamy do odwiedzania miejsc, w których aktualnie prezentujemy wystawę Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie. Ekspozycje zdjęć można oglądać równolegle w obu uczelniach realizujących projekt CINiBA.

Od 4 do 10 lipca 2012 r. wystawę gości Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bytkowska 1B).

Ekspozycja zawiera kolekcje fotografii przedstawiających kolejne etapy budowy wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, od czasu wyburzenia pozostałości po lodowisku "Torkat" po stan tuż po zakończeniu budowy. Całość uzupełniona jest o wizualizacje gmachu oraz informacje o projekcie CINiBA.

Zapraszamy!