Konferencja prasowa dotycząca Strategii Promocji Katowic

logo katowic13 czerwca, w środę o godzinie 11:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się konferencja prasowa poświęcona Strategii Promocji Katowic. Podczas spotkania przedstawiciele Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice, a także konsorcjum firm przygotowujących dokument zaprezentowali założenia Strategii oraz szczegóły procesu dialogu z mieszkańcami.

Wybór siedziby wspólnej książnicy Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego jako miejsca konferencji nie jest przypadkowy. Idea biblioteki otwartej, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysmakowana forma architektoniczna przywodzą na myśl skojarzenia tożsame z atrybutami wizerunku Katowic zawartymi w Strategii.

Zaproponowane w dokumencie rozstrzygnięcia strategiczne, czyli projekty przekazów, kierunki działań, logo i hasło promocyjne poddane zostaną szerokim konsultacjom społecznym.

Data: 13 czerwca br. (środa)
Godzina: 11.00

Miejsce: ul. Bankowa 11a (dojście od strony ul. Prof. A. Chełkowskiego/Drogowej Trasy Średnicowej)