Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

2
21
1
7
15b
20
12
3
19
2
21
1
7
15b
20
12
3
19
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

CINiBA w finale konkursu Budowa Roku 2011

budowa roku 2011CINiBA - wspólna inwestycja Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych otrzymały ex aequo nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku 2011, organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

 

29 maja 2012 r. w Gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród. W uroczystości uczestniczył dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec oraz przedstawiciele firmy Mostostal Warszawa - generalnego wykonawcy realizującego obie budowy.

Pierwsze miejsce w kategorii budownictwa szkół wyższych przypadło Centrum Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz budynkowi Wydziału Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie wyróżniających się obiektów budowlanych. Przedmiotem konkursu  są zarówno nowe obiekty budowlane, jak i proces inwestycyjny (również modernizacyjny) ze wszystkich rodzajów budownictwa.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!