Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

21
12
7
19
20
15b
3
1
2
21
12
7
19
20
15b
3
1
2
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”

24 maja w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się konferencja pt. „Szanse oddziałów terenowych TVP w dobie telewizji cyfrowej”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele mediów, świata nauki oraz władze samorządowe. [ZDJĘCIA]

 

Katowickie wydarzenie organizowane przez Telewizję Polską przy współpracy z Uniwersytetem Śląskim jest jednym z cyklu debat mających na celu wzmocnienie więzi między regionami kraju a telewizją publiczną.

 

Celem cyklu konferencji jest także uzmysłowienie władzom lokalnym, centralnym oraz biznesowi, jak dużą rolę odgrywa telewizja publiczna w regionach oraz pokazanie perspektyw, jakie stwarzają nowe technologie, a w szczególności – zastąpienie emisji analogowej przez cyfrową. Konferencje mają stanowić wyraźny głos w dyskusji dotyczącej modelu dalszego funkcjonowania programów regionalnych, aby mogły one w pełni wykorzystać swój potencjał.

Dorobek cyklu konferencji zostanie podsumowany 2 czerwca 2012 r. na specjalnej sesji pt. „Oddziały terenowe siłą TVP – blisko ludzi i samorządu” drugiego dnia 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!