CINiBA nominowane do Nagrody Architektonicznej POLITYKI

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka znalazło się w finale pierwszej edycji konkursu Nagroda Architektoniczna, organizowanego przez POLITYKĘ.

O tym, któremu z pięciu nominowanych projektów należy się wygrana, zdecyduje Kapituła.

Informujemy, że na stronie internetowej POLITYKI trwa także konkurs opinii adresowany do czytelników. Wśród uczestników, którzy najciekawiej uzasadnią swój wybór najlepszego projektu, organizatorzy rozlosują nagrody.

Głosowanie potrwa do 13 maja na www.polityka.pl/architektura

Ogłoszenie wyników konkursu zostanie opublikowane w 21. numerze „Polityki”.