Dzień Otwarty w CINiBA [ZDJĘCIA]

8 maja dzien otwarty w ciniba8 maja (wtorek) 2012 r. w siedzibie CINiBA odbył się Dzień Otwarty. Była to jedyna okazja, aby zwiedzić nowy gmach biblioteki UŚ i UE przed oficjalnym otwarciem. Po raz pierwszy zwiedzajacy mogli zobaczyć również miejsca niedostępne dla czytelników, m.in.: magazyny książek, specjalistyczne pracownie i pomieszczenia służbowe.

Pracownicy CINiBA oprowadzali zwiedzających po gmachu biblioteki, odpowiadając na pytania związane zarówno z samym obiektem, jak i możliwościami korzystania z książnicy już po otwarciu.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do zapoznania się z relacjami uczestników.

MEDIA O WYDARZENIU:

Foto CINiBA