Nagrody w konkursie wiedzy o CINiBA rozdane

Nagrody w konkursie wiedzy o CINiBA rozdane 26 kwietnia w gmachu Centrum odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu wiedzy o CINiBA. Trzy równorzędne, głowne wyróżnienia (albumy polskiej architektury) otrzymali: Katarzyna Bereta, Michał Dunajewski oraz Karolina Klocek.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zestawy nagród niespodzianek. Spotkanie w Centrum było okazją do zwiedzania gmachu biblioteki jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Nagrody w konkursie wiedzy o CINiBA wylosowane

Konkurs wiedzy o CINiBA