Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

2
20
21
15b
3
1
7
12
19
2
20
21
15b
3
1
7
12
19
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Czytelnia prasy bieżącej

czytelnia prasyCzytelnia prasy bieżącej mieści się na II piętrze (poziom 2) gmachu CINiBA. Znajdziemy w niej najnowszą informacyjną i opiniotwórczą prasę, m.in. polskie i zagraniczne gazety i tygodniki. Elementami charakteryzującymi to miejsce są komfortowe meble oraz swobodna atmosfera zapewniające wygodę korzystania z materiałów bibliotecznych. 

Warto również pamiętać, że naukowe czasopisma z poszczególnych dziedzin wiedzy będą rozlokowane w budynku biblioteki w strefach wolnego dostępu, w sąsiedztwie książek i stanowisk komputerowych z dostępem do zasobów cyfrowych [Przeczytaj: Opis dziedzinowego układu książek i czasopism w strefach wolnego dostępu].   

 

 Fot. CINiBA

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!