Naukowcy z Università degli Studi di Napoli gośćmi CINiBA

goscie z wloch5 marca 2012 r. Centrum gościło przedstawicieli Università degli Studi di Napoli. Włoskim naukowcom w składzie: prof. Carlo Vecce, prof. Giuseppe Cataldi oraz dr Umberto Cinque towarzyszyli: prof. UŚ dr hab. Teresa Wilkoń i prof. zw. dr hab. Aleksander Wilkoń. Delegację podjął dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec. Celem wizyty było zwiedzenie nowego gmachu wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach.