Stoliki i szafki w czytelniach i pracowni komputerowej

meblujemy czytelnieW sąsiedztwie regałów z książkami w otwartych przestrzeniach "magazyno-wypożyczalni" oraz rzędów terminali z dostępem do zbiorów cyfrowych znajdują się czytelnie i inne sale do dyspozycji użytkowników. Na pierwszym piętrze to m.in. czytelnia ogólna i pracownia komputerowa. Na drugim - czytelnia prasy i sala seminaryjna. Biblioteka pomieści blisko 1000 osób.

Obecnie prace wyposażeniowe trwają również w tych pomieszczeniach. Dostarczone w minionym tygodniu stoliki, a także szafy na wielkoformatowe gazety i regały na czasopisma do czytelni prasy wypełniają przestrzenie tychże sal. W ciagu najbliższych dni ulokujemy tu kolejne meble (np. krzesła) i oczywiście komputery, drukarki, skanery itd.