Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

3
1
15b
21
12
20
7
2
19
3
1
15b
21
12
20
7
2
19
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Stoliki i szafki w czytelniach i pracowni komputerowej

meblujemy czytelnieW sąsiedztwie regałów z książkami w otwartych przestrzeniach "magazyno-wypożyczalni" oraz rzędów terminali z dostępem do zbiorów cyfrowych znajdują się czytelnie i inne sale do dyspozycji użytkowników. Na pierwszym piętrze to m.in. czytelnia ogólna i pracownia komputerowa. Na drugim - czytelnia prasy i sala seminaryjna. Biblioteka pomieści blisko 1000 osób.

Obecnie prace wyposażeniowe trwają również w tych pomieszczeniach. Dostarczone w minionym tygodniu stoliki, a także szafy na wielkoformatowe gazety i regały na czasopisma do czytelni prasy wypełniają przestrzenie tychże sal. W ciagu najbliższych dni ulokujemy tu kolejne meble (np. krzesła) i oczywiście komputery, drukarki, skanery itd.

 

 

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!