Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

3
15b
20
7
1
2
12
19
21
3
15b
20
7
1
2
12
19
21
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Meblowanie wypożyczalni i informatoriów

wypożyczalniaDla czytelników, którzy preferują tradycyjny sposób wypożyczania przygotowujemy dwie wypożyczalnie: miejscową i międzybiblioteczną. Zasady działania tego typu komórek w książnicy naukowej użytkownicy znają już chociażby na podstawie korzystania z Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego.

 

 Wypożyczalnia miejscowa będzie udostępniać książki ze zbiorów CINiBA, a międzybiblioteczna na zamówienie sprowadzi materiały naukowe z bibliotek spoza Katowic. W znajdującej się na parterze gmachu CINiBA strefie wypożyczalni montujemy teraz lady biblioteczne. Takie meble pojawią się również w 3 głównych punktach informacyjnych (tzw. informatoriach). Wszystkie lady biblioteczne mają jednolity biały kolor. Zlokalizowane w centralnych punktach, będą widoczne nawet z dużej odległości. Czytelnikom powinny kojarzyć się przede wszystkich z miejscem dyżurowania biibliotekarzy. Specjaliści informacji naukowej będą zawsze dostępni w otwartych strefach, w czytelniach i w wypożyczalniach, by służyć pomocą czytelnikom.

 

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!