Kolejne meble w CINiBA

W minioną środę przed budynkiem Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką znowu pojawiła się wielka ciężarówka wypełniona po brzegi wyposażeniem biblioteki. Tym razem 40-tonowy TIR dostarczył kolejny transport mebli – przyjechały biurka, przy których już wkrótce pracować będą bibliotekarze zatrudnieni w CINiBA.

Zaraz po wyładunku niezwłocznie przystąpiono do montażu mebli, który odbywa się w holu głównym. Tymczasem kończy się montaż szaf. Te ustawione już na swoich miejscach czekają tylko na dokręcenie drzwiczek.