Trwa wyposażanie i meblowanie gmachu biblioteki

urzadzamy bibliotekeZapraszamy do odwiedzania działu Urządzamy bibliotekę. Publikujemy w nim informacje i fotoreportaże z kolejnych etapów prac przygotowawczych przed uruchomieniem Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, w miarę realizacji kolejnych dostaw sprzętu i wyposażenia. [NOWE ZDJĘCIA]

Będziemy tu także relacjonować przeprowadzkę Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego do nowego budynku CINiBA.

W mediach:

Gazeta Wyborcza, wydanie z 27 stycznia (piątek) 2012r.

Dziennik Zachodni

Radio Em