Kod władzy - fabularna gra z Twoim udziałem [FOTOREPORTAŻ]

Email Drukuj

kod wladzy4 stycznia 2012 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyła się nocna gra z rodzaju live action role-playing (LARP).

Gra była okazją do spotkania z powieścią tajemniczego blogera Vitora Orwellskyego „Kod władzy”, w fantastycznym wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. Nocna gra w CINiBA to także sposób na niestandardowe spędzenie noworocznego, zimowego wieczoru.

Mistrz gry przeprowadził uczestników przez świat polityki i tajnych stowarzyszeń, by na własnej skórze, wcielając się w role władców współczesnego świata, odkryli kod władzy.