Kod władzy - fabularna gra z Twoim udziałem

kod wladzy4 stycznia 2012 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się nocna gra z rodzaju live action role-playing (LARP). Jest to gra fabularna rozgrywana na żywo. Początek o godzinie 20.00.

FOTOREPORTAŻ

Gra będzie okazją do spotkania z powieścią tajemniczego blogera Vitora Orwellskyego „Kod władzy”, w fantastycznym wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem.

Mistrz gry przeprowadzi uczestników przez świat polityki i tajnych stowarzyszeń, by na własnej skórze, wcielając się w role władców współczesnego świata, odkryli kod władzy.

Nocna gra w CINiBA to także sposób na niestandardowe spędzenie noworocznego, zimowego wieczoru.

Wstęp wolny – wystarczy do 29 grudnia 2011 r. przesłać zgłoszenie z danymi kontaktowymi na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
Katowice, ul. Bankowa 11a.