Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

1
12
19
20
21
2
3
7
15b
1
12
19
20
21
2
3
7
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Kod władzy - fabularna gra z Twoim udziałem

kod wladzy4 stycznia 2012 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się nocna gra z rodzaju live action role-playing (LARP). Jest to gra fabularna rozgrywana na żywo. Początek o godzinie 20.00.

FOTOREPORTAŻ

 

Gra będzie okazją do spotkania z powieścią tajemniczego blogera Vitora Orwellskyego „Kod władzy”, w fantastycznym wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. 

Mistrz gry przeprowadzi uczestników przez świat polityki i tajnych stowarzyszeń, by na własnej skórze, wcielając się w role władców współczesnego świata, odkryli kod władzy.

Nocna gra w CINiBA to także sposób na niestandardowe spędzenie noworocznego, zimowego wieczoru.   

Wstęp wolny – wystarczy do 29 grudnia 2011 r. przesłać zgłoszenie z danymi kontaktowymi na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
Katowice, ul. Bankowa 11a.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!